Uludağ’ı ayağa kaldırdılar

Winterfest Gazino Geceleri’nde geçmişten günümüze en sevilen şarkılar, gençleri müziğe doyurdu. Kayak tutkunlarının vazgeçilmezi, 1996’dan bu yana Türkiye’nin en iyi gençlik festivali olarak büyük ilgi gören Bilyoner Winterfest, Ümit Besen ve Pamela’nın eşsiz performansı ile üçüncü etabın final gecesinde unutulmaz anlar yaşattı.

Her sene olduğu gibi yine her anı heyecan, adrenalin ve hareket dolu olan bilyoner Winterfest, birbirinden önemli sanatçılar ile hafızalarda unutulmaz anlara imza atıyor. 15 Şubat gecesi festivalde sahne alan Ümit Besen ile Pamela, sergiledikleri unutulmaz performansla Bilyoner Winterfest’in en benzersiz anlarına imza attılar.

MUHTEŞEM DÜET, UNUTULMAZ PERFORMANS

12-16 Şubat tarihleri arasında gerçekleşen üçüncü ve senenin son etabıyla Bilyoner Winterfest, gençlere kış mevsiminin tüm keyfini yaşattı. Gece boyunca sevilen şarkıları seslendiren Ümit Besen ile Pamela, performansları bitiminde dinleyenlerin ısrarıyla tekrar sahneye çıkarak, ‘Seni Unutmaya Ömrüm Yeter Mi?’ şarkısını söyledi. Bütün dinleyenlerin de hep bir ağızdan söylediği şarkı geceye damgasını vurdu.

Kaynak: http://www.milliyet.com.tr/uludag-i-ayaga-kaldirdilar-magazin-2397833/

No Comments Yet.

Leave a comment

Bitnami