Uludağ Kayak Merkezi – Tempo Dergisinde

Uludağ Kayak Merkezi Tempo Travel Dergisi Kış 2014/2015 sayısında!

Seyahat önerileri sunan ve detaylı bilgiler veren Tempo Travel Kış 2014/2105 sayısını aldığınızda yanında “En Güzel Kış Tatilleri” adlı bir kitapçık da geliyor.

“En Güzel Kış Tatilleri” kitapçığı tamamıyla Türkiye’nin gözde kayak merkezlerine odaklanmış. Türkiye’nin yüksek dağları ve kayak merkezleri ile önemli bir kış turizm merkezi olduğu belirtiliyor ve buna ek olarak yerli ve yabancı turist sayısındaki artışın da bunu kanıtladığı yönünde açıklamalar yer alıyor.

Palandöken, Davras, Kartalkaya, Kartepe, Saklıkent, Erciyes, Sarıkamış, Elmadağ ve Ilgaz kayak merkezlerinin de  yer aldığı rehber içerisinde Uludağ Kayak Merkezi için de yer ayrılmış.

Uludağ Kayak Merkezi bünyesindeki mekanik tesisler, pistler ve liftlerle ilgili bilgilerin ve haritanın bulunduğu sayfalarda, uludaginfo.com ve mobil uygulamamız da yerini aldı.

IMG_3253

İçinde bulunduğumuz sezon içerisinde kayak ve snowboard tutkunları için harika bir rehber hazırlayan Tempo Travel ekibine çok teşekkür ediyoruz.

Uludağ Kayak Merkezi ile ilgili detaylı tüm bilgilere tarayıcıdan uludaginfo.com ziyaret ederek ya da iOS ve Android uygulamalarını cihazlarınıza indirerek ulaşabilirsiniz.

Uludağ Kayak Merkezi tüm mecralarda kullanıcılarına hizmet vermeye devam ediyor!

No Comments Yet.

Leave a comment

Bitnami