Uludağ Canlı Yayın Kameraları

Uludağ’ı 8 farklı noktada bulunan canlı yayın kameraları ile anlık olarak izleyebilirsiniz. Websitemiz haricinde, iOS ve Android Mobil uygulamalarımız ile Android TV’den indireceğiniz Uludağ Kayak Merkezi uygulaması ile kameralar 12 ay boyunca sizlere görüntü aktarmaya devam edecek.

Uludağinfo size Uludağ hava durumu tahminlerini günlük ve haftalık olarak sunmakta böylece Kış tatilinizi planlamadan önce hava durumu sorgulaması yapmanıza imkan sağlamaktadır.

Uludağ kar kalınlığını an itibariyle öğrenebilirsiniz. Kış sporlarını sevenler tatil planlarını yapmadan önce kameralara göz atıp,  Uludağ kar durumunu sorgulayabilir, kayak tatili için rezervasyonlarını gerçekleştirebilirler.

Kameralar aracılığı ile Uludağ kayak merkezleri hakkında detaylı bilgi alabilir, Uludağ haritasına, pistlerin konum bilgisine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca anlık olarak teleski ve telesiyej yoğunluklarını görebilir; en müsait olanlara yönelip zaman kaybından kurtulabilirsiniz.

8 farklı kamera ile pistleri canlı olarak izleyebilir, Uludağ’ın kar durumu hakkında son durumu öğrenebilirsiniz. Hangi teleski ve telesiyejler çalışıyor, pistlerde yoğunluk nasıl, hangi pistler daha müsait gibi soruların cevapları Uludağ Kameralar ile parmaklarınızın ucunda.

Uludağ otellerinde özel fırsatlar ve son dakika indirimleri için hemen tıklayın; http://www.uludaginfo.com/konaklama

Uludağ Kayak Merkezi Mobil uygulamalarını indirmek için;
   
Bitnami