Karinna Otel

Tesis 2005 yılında 2. Gelişim Bölgesinde faaliyete girdi. 2015 yılında yenilenen Karinna’da 10 katlı otelin her cephesi farklı bir manzaraya sahip olan 2 King Süit, 3 Senior Süit, 3 Family Süit, 14 Junior Süit, 2 Handicap odası ve 1 kişiden 4 kişiye kadar konaklama imkânı sağlayan 227 standart odasıyla birlikte toplam 251 oda bulunuyor. Bu odaların bir bölümü pist, bir bölümü doğa manzarasına sahip.

Karinna Hotel Convention & Spa seçkin mutfağı ile uluslararası ve geleneksel lezzetleri usta şeflerin elinden misafirlerine sunuyor. 1000 kişi kapasiteli ana restoranda sabah, öğle ve akşam yemekleri servis ediliyor. 5 çayında lobide canlı müzik yapılıyor.

Karinna’nın son derece güzel bir Spa merkezi bulunuyor. Burada dile- ğiniz bir masajı alabilir, saunaya, buhar odasına girebilir, kapalı havu- zundan faydalanabilirsiniz.

Kayak odasından dilediğiniz kayak malzemesini kiralayabiliyorsunuz. Karinna eğlenceye ekstra önem veren tesislerden. Kaptan köşkünde her gece canlı, diskoda DJ performans sergileniyor. Animasyon etkin- likleri arasında gündüz dart, pinpon, tavla; gece çocuk şov, karaoke ve sinema geceleri düzenleniyor.

Oyun odası, kuaför, butik market, fotoğrafçı otelde bulabileceğiniz diğer imkânlar.

Comments are closed.

Bitnami